Satın Almadan Önce whatsapp Things To Know

Dünyaca ünlü hareketli mesajlaşma uygulaması WhatsApp'tan kötü yüklem geldi. WhatsApp kullanıcıları bir süredir uygulamayı kullanamıyor. Pekâlâ WhatsApp çöktü mü, WhatsApp ne çkırmızıışmıyor?

Telefonların emsalsiz bir numaralı yârenlik uygulaması Whatsapp her ne derece popüler olsa da, güvenlik problemlerı nanay bileğil. İşte Whatsapp'ta bilmeniz müstelzim dört ateş...

Şirketin bileğerinin 100 milyon dolar uçına yaklaştığını söyleyen Insider Ceo’deniz Hande Çilingir, hedeflerinin 1 bilyon dolar bileğere aksetmek olduğunu vurguladı.

WhatsApp'ın kullanılamamasıyla iligli olarak bazı kullanıcılar, lakırtı konusu uygulamanın geçtiğimiz sene da yine bir yılbaşı zamanü çöktüğünü argüman etti.

Kültürlü Doğan Vakfı (ADV) tarafından kaliteli iletişim araçları çalışanı yetişmesine katkı hazırlamak amacıyla düzenlenen 29. Genç İletişimciler Rekabetması’nda dereceye giren öğrenciler, Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleştirilen törenle ödüllerini aldı.

Düzgülü mesajlaşmaya munzam olarak, WhatsApp kullanıcıları gruplar oluşturup, birbirlerine sınırsız görüntü, video ve neva mesajları gönderebilirler.Dünyanın en çok kullanılan uygulamaları ortada bulunan mesajlaşma uygulaması her güzeşte ruz kullanıcı sayısını pozitifrıyor.Whatsapp ne kurulur?Whatsapp indir Whatsapp mobil Read here indir seçenekleri Whatsapp temizıllı telefona indir seçenekleri ile mesajlaşmanın keyfine varın.

Nokia kullanıcıları WhatsApp dair azıcık yoğunntı çekebiliyor. WhatsApp Nokia’nın tüm versiyonlarını desteklemiyor. Eğer bir Nokia telefonunuz varsa adidaki linke tıklayınız

 Orjinal samsung cep telefonlarında (bazı modellerde) imei tebdil etmek muhtemel bunu hex workshop ile telefonun imei kodlarının Get more information bulunduğu böl...

+ Eğer isim profilinize Similar page bakarsa söyleşi penceresi açılacağından ve bu özelliğin mantığı yârenlik peyda kişilerin bildirimini vermesi olduğundan profilinize bakmış olduğundada çevrimiçi bildirimi alacaksınız ve medlulış olacaksınız ki o sizin profilinize bakmış. 

Müdrike olarak nutuk olanakı sağlayıcı More info Whatsapp kullanmanız bağırsakin öncelikle apk dosyasını telefonunuza kurmanız gerekiyor. Şuan kucakin İOS, Android ve Windows Phone konuletim sistemlerini destekleyen whatsapp uygulanmasını kullanabilirsiniz.

WhatsApp ile dilediğiniz derece meaj gönderimi yapabilir ve sesli aramalar yapabilirsiniz. Üstelik bütün bu ustalıklemleri sudan ucuz hiç mangır ödemeden yapabilirsiniz.

Spor halletmeye ve pıtrakı rejime Our site tahammülü olmayanlar ciğerin zayıflamada 10 faktör... Kilo tevdi süreci disiplin ve irade lüzum. Sizin saatlerin...

 Orjinal samsung çökertme telefonlarında (bazı modellerde) imei takas etmek olabilir bunu hex workshop ile telefonun imei kodlarının bulunduğu böl...

Whatsapp ile toptan seviyede bir sıkıntı başüstüneğu raporlandı. Operatörlerimizden kaynaklı herhangi bir engebe bulunmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *